İlahi Albümü Yapmak İstiyorum nasıl yaparım?

Yapılan araştırmalara göre ülkemizde ilahi dinleme oranı %10 oranında ifade edilmektedir. Pek çok kişi ilahi albümü yapmak istiyor. Fakat işini güzel ve hakkını vererek yapan güvenilir yapımcı bulmak oldukça zor.

Albüm yapmak için iyi bir yapımcı yönetmen ve aranjöre ihtiyacınız var.

Türkiye ve uluslararası arenada ün yapmış ilahi sanatçılarını örnek alarak ben daha iyisini okurum, yaparım diyen kişiler; ilahi albümü yapmak istiyorum nasıl yaparım? diye arama yapmakta ve sormaktadırlar. Kısaca iyi bir müzik yapımcısı aramaktadırlar.

Albüm yapım sonrasında; albüm basımı için itina seçilen fotograf ya da görseller matba da basılacak hale getirilir ve yapımcınızın firma kodu ile matbaaya talimat verilir. Ve albümünüz istediğiniz adet (en az 500 adet) basılır.

Dileyen sanatçılar albüm basımı yaptırmayıp dijital platformlarda da albümünü piyasaya sürebilir. Tabi ki bunun için de bir yapımcı firmaya ihtiyacınız vardır. Firmanız albümünüzü iTunes, spotify, deezer, amazone müzik, muud, fizzy gibi bir çok dijital platformlara dağıtımını yapacaktır.

Abay müzik yapım olarak geçmişten günümüze yüzlerce albüme imza attık. Ve ülkemizde tanınan birçok sanatçıyı ön plana çıkardık. Tüm müzik ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar size yakınız.

İlahi albümü yapmak istiyorum nasıl yaparım diye halen bir araştırma içerisinde iseniz sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp
Hemen Ara